What are you looking for?
1_Vehicle brand
2_Vehicle model
3_Repair type
Opinions
Opinions
Leave your comment
Andrzej Rzeczycki
Bardzo pomocni zdiagnozowali po raz drugi sterownik bez opłaty wina była po mojej stronie a4b6 bardzo polecam tą firmęMirosław
Sprawna obsługa, szybka naprawa, moduł Blue&Me działa, z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis.JANUSZ MAKARCZYK
Wysłałem sterownik do naprawy, zdiagnozowali go i nic nie robili bo stwierdzili ze jest dobry, ale nie skleili obudowy na silikon bo się im nie chciało, a tłumaczenie takie że zapomnieli to jest co najmniej śmieszne, bo ten co zakładał obudiwe to widzu że nie ma silikonu, to jak można zapomnieć, głupie tłumaczenie, chciałem im odesłać go do poprawy na ich koszt za kuriera to powiedzieli ze ha mam sobie go opłacić drugi raz za ich rażące błędy, chcieli 200 zł za diagnozę jak powiedziałem żeby przysłali kuriera, co ni zwalnia ich z nalezytej wykonania roboty że sterownikiem zgodnie ze sztuką, nie polecam ich nikomu!!!!!Mariusz Cierpikowski
Prawidłowo zdiagnozowana usterka (awaria sterownika skrzyni biegów). Po naprawie, ponowne podpięcie pod komputer i sprawdzenie czy wszystko działa. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i naprawa na najwyższym poziomie. Szczerze polecam ten warsztat i pozdrawiam załogę. MariuszWojciech Mucha
Jestem bardzo zadowolony z usług panuje tam miła , profesjonalna obsługa i szybka naprawa w 100% polecam ten serwisKosecki Michał
Czas naprawy i kontakt na wysokim poziomie. Kolejna pompa ABS zrobiona bez zastrzeżeń. Pozdrawiamy KoseccySerwisAdrian
Szybka naprawa, jak i wysyłka części, świetny kontakt, po prostu robota zrobiona jak należyMarek Niepiekło
Panowie robią bardzo dobrą robotę. Szybki termin realizacji, odbierają telefon i pomagają gdy występują problemy w czasie montażu. Polecam.Marcin Gnap
Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie. Wszystko działa jak należy. DziekujeJarosław G
Polecam! Tą Firmę w moim przypadku szybko i sprawnie niemal od ręki naprawili mój ABS z motoru BMW 1200 rt Ls jestem bardzo zadowolony z usługi i jeszcze raz polecam.Daniel Bonin
Bardzo dziękuję za fachową pomoc i regeneruję pompy ABS/DSC BMW E46 PROFESIONALNA ROBOTA polecam serwis ZMSzymon Nytko
Polecam warsztat. Profesjonalne podejście. Dziękuję za rozwiązanie problemu 👌Piotr J.
Naprawa wykonana bardzo szybko.Kamera działa.Nissan Qashqai.Super kontakt.Polecam.Kacper Owczarek
Profesjonalne podejście do klienta szybka naprawa ABS słuszne rady od pracownika który widać zna się bardzo na swojej pracy. Polecam wszystkim opłaca sie nawet jechać kilka dziesiąt kilometrów tak jak w moim przypadku naprawdę warto.Fernando Pimenta
Módulo de ABS montado e a funcionar tudo na perfeição. Recomendo os vossos serviços. Obrigado23…53