Czego szukasz?

1_Marka pojazdu

2_Model pojazdu

3_Rodzaj naprawy

Opinie

Opinie

Zostaw swój komentarz

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

dariusz ciesnielewski

fachowo konkretnie żeby tak wszyscy działali nie było by żadnych problemów między ludzmi

Tomek

Sprawna naprawa na miejscu. Miejsce godne polecenia.

Robert Biernacki

Naprawa pompy ABS z ESP w Mitsubishi Lancer poszła szybko i profesjonalnie w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam. Wszystko działa bez zarzutu.

Wiesław

Naprawa sterownika automatycznej skrzyni biegów Audi A4 z 2001 r. szybka i skuteczna. Bardzo polecam.

Michał Kowalczyk

Naprawa sterownika skrzyni DSG Skody Kodiaq, począwszy od umówienia w krótkim terminie, poprzez sprawne przeprowadzenie, poradę w kwestii braku konieczności wymiany oleju, wystawienie 12-miesięcznej gwarancji, a na korzystniejszym od zakładanego rozliczeniu skończywszy, na niespotykanym poziomie. Szczerze polecam ZM Serwis!

Teo B

Jestem bardzo zadowolony. Pompę ABS Volvo, do regeneracji wysłałem po południu w czwartek, a naprawioną odebrałem w domu już we wtorek rano. Bardzo zależało mi na czasie i firma spełniła moje oczekiwania. Koszt naprawy był z góry wiadomy, bez "niespodzianek". Cena konkurencyjna z innymi serwisami.

Mariusz Żak

Naprawa pompy ABS FJR1300. Pompa zamontowana. Działa prawidłowo. Dziękuję i polecam serdecznie.

Sebastian F

Sterownik skrzyni biegów multitronik audi Szybka diagnoza, w przeciągu trzech dni sterownik wrócił naprawiony skrzynia działa bez zarzut. Polecam, szybko, profesjonalnie i nie za miliony.

Ireneusz Jóźwiak

Jestem posiadaczem samochodu marki Nissan Qashqai. Usterka, z którą przyjechałem do ZM Serwis dotyczyła pompy ABS (ciągła praca). Zanim przyjechałem do serwisu na naprawę telefonicznie uzgodniłem zakres usługi, czas trwania i cenę. Wszystkie czynności zostały wykonane z nawiązką. Dziękuję za miłą i fachową obsługę. Polecam!

Henryk Matczak

Naprawa pompy ABS w Renault Megan 2017r trwała trzy godz.Inne firmy męczyły się 2 miesiące i nie naprawiły.Serdecznie polecam tą firmę ze względu na fachowość i profesjonalną obsługę.

Paweł Salamon

Polecam! Zachęcony pozytywnymi opiniami przyjechałem z tatą prawie 300 km (z okolic Krakowa) do warsztatu w Ozorkowie w celu naprawy pompy ABS w Renault Megane, ponieważ u nas w okolicy nikt nie chciał się podjąć tego zadania. Naprawa przebiegła wzorcowo i dodatkowo oprócz szybkiej naprawy mojego samochodu pracownicy pomogli bezinteresownie usunąć problem z zapowietrzonymi hamulcami w samochodzie taty. Sympatyczna i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Jarosław

Dziekuje Z.M.Serwis Team za szybkie i profesjonalne podejście do mego problemu jaki mialem z pompą ABS w swoim Jeep Grand Cherokee ZJ , regeneracja w ciągu 2dni tak jak obiecywal przedstawiciel firmy , pompa odeslana i zamontowana wszystko dziala jak należy . Polecam innym ze skorzystania z uslug tej firmy , satysfakcja gwarantowana prawdziwi PRO 👍👍👍 ... Jeszcze raz pozdrawiam caly Team ...

Jan Frydrycki

Naprawa pompy ABS w Jeepie Compass z 2008 odbyła się szybko i sprawnie. Panowie mają bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam wszystkim z problemami sterowników.

Łukasz

Naprawa pompy ABS z Volvo odbyła sie szybko sprawnie i fachowo. Miła obsługa i super kontakt , Polecam w 100%

Kamil Krawiec

Z czystym sumieniem mogę polecić ZM Serwis. Szybka naprawa i wysyłka, błędu pracy abs/usterka wewnętrzne sterownika. Jestem zadowolony i bardzo polecam tą firmę.
2345